درباره ما

فروش آنلاین به سادگی هر چه تمام

زعفران مارکت با هدف ارایه بهترین محصولات و و فرآورده زعفرانی با کیفیت بالا با استفاده از کارشناسانی مجرب و با تجربه تاسیس شده است؛ ما در زعفران مارکت تمامی محصولات خود را بدون واسطه از کشاورزان تهیه می کنیم و پس از انجام تست های آزمایشگاهی و عیار بندی زعفران بهترین محصولات را توسط کارشناسان ما انتخاب شده و خریداری می گردد؛ با توجه به حضور گسترده برند ها و محصولات تقلبی و بسته بندی های غیر اصولی و عدم وجود اطلاعات کافی برای خریداران ،اکثرا مشتریان به زعفران ممتاز و با کیفیت دسترسی ندارند، با توجه به این موضوع رعفران مارکت با ارایه آموزش ها و اطلاعات کافی به خریداران سعی دارد مشتریان خود را در انتخاب بهترین محصولات یاری کند.
 


 
تمامی محصولات زعفران مارکت با استاندارد صادراتی بوده و با در نظر گرفتن تمامی جوانب با رقابتی ترین قیمت در اختیار مشتریان عزیز قرار میگیرند. ما در زعفران مارکت سعی داریم با ارایه بهترین کیفیت و حفظ آن نام خود را در بین مشتریان خود ماندگار سازیم لذا تمامی انتقدات و پیشنهادات شما عزیزان برای ما مفید خواهند بود، شما می توانید پیشنهادات و انتقادات خود را از طریق این فرم به اطلاع ما برسانید همچنین در صورت وجود هرگونه مغایرت و اشکال در سفارشات می توانید از طریق این فرم شکایات خود را مستقیما به مدیریت ارسال کنید تا در اسرع وقت رسیدگی شود.

1000+ محصول با کیفیت

زعفران مارکت، با هدف افزایش کمیت و کیفیت محصولات داخلی از جمله زعفران و فرآورده های زعفرانی، فعالیت های خود را در زمینه فروش و صادرات انواع زعفران آغاز کرد.

57678+ مشتری

خدمات حرفه ای به مشتری یکی از برنامه های اصلی کسب و کار ما است و بر این اساس تمام تلاش های ما جلب رضایت مشتری و تجربه خرید خوب در ذهن مشتریان عزیز است.

40501+ سفارش ارسال شده

یکی از مهم‌ترین نکاتی در زمینه‌ی افزایش رضایت مشتری لازمه ، بهبود مستمر فرآیند تحویل کالا، از زمانی که مشتری سفارشی رو ثبت میکنه، تا زمانی که در محل مشتری تحویل داده میشه.

مشتریان ما